14 ŞUBAT SÖZLERI


14 ŞUBAT SÖZLERI

14 ŞUBAT SÖZLERI

Bir demet gül vermek istiyorum sana. Güllerden güzelsin aslen. Gülü bigün, seni sonsuza dek seviyorum.

Yağmurun toprağa kavuşması benzer biçimde… Bir toz kalkar yüreğimden, aşkınla yıkanırım… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Yaşamak ne güzeldir sevgili, sevmiş olarak sevilerek bu eşsizliği tadarak bilerek can tanem. Sevgililer günün mübarek olsun.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar harika ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin sevgilim. Sevgililer günümüz mübarek olsun!

Nefes diye çektiğim ciğerlerimde aşkın dolaşır canıma can verirsin bir tanem iyi ki var ve iyi ki benimlesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün mübarek olsun!

Aşk sevda öyleki bir ateştir ki düştü mü gönülle yanarda yakarda, hep yanmak dileği ile bugünümüz alev alev yansın. Sevgililer günün mübarek olsun.

Sevgi bir ihtiras, ihtiras bir amaç, gaye de bir şeyleri paylaşmaksa o zaman hep yüreğimdesin tutkum. Seni seviyorum sevgililer günün kutlu olsun.

Nefes diye seni çektim içime, bilmezdim her nefeste kaplarsın benliğimi ruhumla severim seni cennet kokulu meleğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün mübarek olsun!

Sevgilim neredesin, gecenin bak kaçı olmuş, ben hala aşkımıza nöbetteyim, gözlerim dolmuş, içim burkulmuş, ben senden asla gidemedim ki hala sendeyim…

Sevgililer gününde bir ihtimal yanında değilim fakat dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini bir tek hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sevgililer gününde bir ihtimal yanında değilim fakat dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini sadece hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!

Sevdiğine hasret duyarsın, hasret çeker kıymet verirsin ve en önemlisi onun yeri başka dersin. Gönlümde hep başka yeri olan sevdam bu güzel gün bize hediye olsun.

Semada yıldızlar tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe, senin sevdan beni kara toprağa vermedikçe seni unutamam bebişim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

1 Yorum

  1. armada

    27 Ocak 2019 at 15:47

    şubat ayı aşk ayııı emeğinize saglık

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sohbet odaları chat odaları mobil odaları sohbet odaları