Lise Ögrenciler, Şampiyonluk Maçını Patlama Sesleri Altında oynandı


Lise Ögrenciler, Şampiyonluk Maçını Patlama Sesleri Altında oynandı

lisede
Bursada liseler arası futbol turnuvası ikinci kümenin şampiyonluk maçına tribünlerdeki patlama sesleri damgasını vurdu. Bursa Emniyet Müdürlüğü gergin geçen maç için stada çok sayıda ekip gönderirken lise öğrencileri, takımlarını ses çıkaran maytap patlatarak destekledi.

Merinos Stadında oynanan Bursa Liselerarası Futbol ikinci kümenin şampiyonluk maçında Ovaakça Şarık Tara Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi karşı karşıya geldi. Maçın gergin geçmesi sebebiyle stada çok sayıda polis ekibi gönderildi.

Maçın sonlarına doğru her iki takım taraftarları coşkuyu artırırken maça patlama sesleri damga vurdu. Liseli taraftarlar polislerin gözü önünde meşale yakıp torpil maytap diye tabir edilen patlayıcı madde patlatıp, saha içerisine atan attı.

Macı Ovaakça Şarık Tana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 1-0 kazanarak 2. kümenin şampiyonu oldu. Maçın ardından öncelikle Veysel Karani Meslek Lisesi öğrencileri çıkartıldı Bir süre stad önünde rakip takım taraftarlarını bekleyen liseli öğrencileri polis ekipleri stattan uzaklaştırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sohbet