Kurban Bayramı mesajları


Kurban Bayramı mesajları

Kurban Bayramı mesajları

 

Mübarek kurban bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu güzel günde dualarınız kabul olsun.

 

Küskünlerin barıştığı  ailelerin bir araya geldiği rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan kurban bayramınız kutlu olsun.

 

Mübarek kurban bayramınız kutlar güzel günlere haberci olmasını temenni ederim.

 

Bayram berekettir, umuttur, özlemdir yarınlar niyettir adadığınız kurban ve dualarınız kabul olsun sevdikleriniz hep sizinle olsun KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK olsun.

 

Bin damla su serilsin yüreğine bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün duaların gerçek olsun,duaların kabul olsun bu bayramda. KURBAN BAYRAMIN MÜBAREK olsun

 

Kurman bayramı tüm islam alemine mübarek olsun ALLAH tüm inananlara nice bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi bayramlar.

 

En delice esen seher yeli, en güzel günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

 

Kurban bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevginiz kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı,yuvanız bereketli olsun..

 

Kalpler ancak yaradanı anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile Kurban bayramınızı kutlarım.

 

Mübarek kurban bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim bu hayırlı günde dualarınız kutlu olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

 

Ne mutlu ki ALLAH c.c ‘a kurban olan canlara Kurban bayramınız mübarek olsun..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sohbet