Dini Sohbet Platformu


Dini Sohbet Platformu

Günümüzde Dini Sohbet   erkeklerin ve kadınların birbirlerini daha rahat ifade ettikleri sosyal medya ve diğer sohbet sitelerinin Çoğalması Kişileri daha özgür Kılmıştır. Ancak bu durum Dinimize Önem veren  dikkat eden insanların  biraz sıkıntı yaşamasına sebeb olmaktadır..

Yaşanan bu durumu çözmek için biz de kullanıcılarımıza Dini Sohbet Platformu  Oluşturarak chat alanında bir değişikliğe  imza attık. Bu sayede hem erkeklerin hem de kadınların hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hizmet vermeyi önemsedik . Sunduğumuz bu hizmet sayesinde geniş bir kitlenin sitemizi ziyaret ettiğini de söyleyebiliriz.

Dini Sohbet Odaları  Ne Kadar Güvenlidir ?

Site üzerinden sohbet etmek isteyen kişiler güvenilirlik noktasında oldukça hassas davranırlar. Site yönetimi olarak kullanıcılarımızın gerekli hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak sohbet imkanı sağladığımız için ve Özel Olarak Küfür Koruma  Sistemi Oluşturduğumuz için kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşmıyor. Dini Sohbet Platformunda Ziyaretçi Arkadaşlarımızın Hiç bir şekilde  kişisel bilgileri istenmiyor. Bu durumda bireylerin daha rahat bir şekilde sohbet etmelerine katkı sağlıyor.

Kullanıcıların Sohbetleri ile ilgili

Sunucumuzda erkekler ve kadınlar öncelikli olarak tanışma işlemini gerçekleştiriyorlar. Tanışmanın ardından çiftler birbirlerini daha iyi tanımak adına sevdikleri şeyleri, ilgi alanlarını birbirleri ile paylaşarak sohbetlerini devam ettiriyorlar  Kafa yapısı uyuşan bireyler aynı ilde ikamet ediyorlarsa buluşma seçeneğini değerlendirerek yollarına devam ediyorlar.

Radyo , Oyun Desteği

Sitemizde kullanıcılar radyo ve Oyun hizmetinden de yararlanabilirler. Radyo desteği sayesinde bireyler diledikleri radyo kanalına giriş yapar ve Özel olarak  Tasarladığımız İslami Oyun kanalalrında Soruları Cevaplayabilirler  diğer yandan da  sohbet edebilirler . Dini Muhabbetlere Önem Gösteren değer veren sitemizde kullanıcılarımız Bir çok Ayrıcalıklardan da yararlanabiliyorlar Siz de kullanıcıların memnuniyetini alan sitemizi ziyaret edebilir ve sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz.

1 Yorum

  1. armada

    29 Ekim 2020 at 01:19

    geleceğiz insallah

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

sohbet odaları chat odaları mobil odaları sohbet odaları